pasieką z doliny drwęcy

Pasieka z Doliny Drwęcy

Pasieka z Doliny Drwęcy – o naszej przyjaźni, wspólnej pasji jaką są pszczoły i przyrodzie 🙂

Znamy się kilka lat, które wystarczyły, abyśmy zdecydowali się na wspólną podróż, którą w naszym przypadku jest Pasieka z Doliny Drwęcy.

Jak sama nazwa skazuje mieści się ona w Dolinie Drwęcy. Na obszarze malowniczego krajobrazu ujścia Drwęca do Wisły, chronionego programem NATURA 2000, którego kształt przypomina lecącego ptaka.

Na chwilę obecną pasieka liczy 200 uli. Nasze pszczoły zapylają różnorodny ekosystem. Dzięki nim możemy pochwalić się miodem lipowym, gryczanym, akacjowym, rzepakowym i jakże cennym, a trudnym do kupienia miodem faceliowym.

Każdego dnia, angażując się w prace w pasiece, myślimy o tym, że jest to nasz wkład. Nasza mała cegiełka, w budowanie pięknego i zrównoważonego ekosystem jakim jest nasza Planeta 🙂

I nic, nawet użądlenia tych małych, a jakże potężnych stworzeń, które nie oszukujmy się, zdarzają się, nie jest w stanie zniechęcić nas do pracy na rzecz naszych dzieci i przyszłych pokoleń.

W tym miejscu, zapraszamy Was nie tylko do naszego sklepu, ale również do odwiedzenia Pasieki z Doliny Drwęcy. Odwiedźcie nas jak tylko będziecie w pobliżu. Od nas, w towarzystwie naszych pszczół, możecie rozpocząć swoją wędrówkę malowniczym szlakiem Doliny Drwęcy 🙂

X